Statywy fotograficzne

[OUTLET] Statyw fotograficzny 183cm MITOYA MTY620 [OUTLET] Statyw fotograficzny 183cm MITOYA MTY620
Producent: MITOYA
Cena:

359,20 zł

Cena regularna: 449,00 zł

Najniższa cena: 449,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Odpowiedni statyw fotograficzny to niezbędny element wyposażenia nie tylko fotografa czy filmowca, ale też każdego twórcy internetowego. Statyw pod aparat powinien być na tyle solidny i wytrzymały, aby utrzymać stabilnie nasz sprzęt oraz na tyle lekki i mobilny, żeby można z nim było łatwo podróżować. Można z niego korzystać w wielu sytuacjach - podczas fotografowania krajobrazów, tworzenia panoram, wykonywania zdjęć makro, a także podczas pracy w studiu, kiedy zależy nam na wykonaniu serii zdjęć z takiej samej perspektywy. W sklepie MITOYA znajdziesz szeroki wybór statywów pod aparat. Wiele z nich może być wykorzystywana nie tylko do profesjonalnego aparatu bądź kamery video, ale także do smartfona bądź tabletu, a to wszystko dzięki uniwersalnym śrubom w standardzie 1/4 cala. W tej kategorii znajdziesz:

  • Statywy tripody
  • Monopody
  • Głowice do statywów
  • Mini statywy do aparatu
  • Statywy przykręcane do blatu

Statywy do aparatu

Trójnogi bądź tripody - pod tą nazwą kryją się tradycyjne, najpopularniejsze i sprawdzone statywy do aparatu czy kamery. Oferujemy modele wykonane z aluminium oraz włókna węglowego - o wiele lżejszego i bardziej wytrzymałego karbonu. Wszystkie statywy fotograficzne mają regulowaną wysokość oraz szybkozłączki z gwintem 1/4 cala. Część z nich oferuje dodatkowe funkcje, takie jak odwrotny montaż głowicy (w stronę podłoża) czy przełożenie centralnej kolumny w poziomie. Ta druga opcja jest doskonałym rozwiązaniem dla osób które chcą wykonywać zdjęcia bezpośrednio z góry - tzw. ujęcia flat lay. Równie istotną funkcją w części z oferowanych statywów jest możliwość odkręcenia jednej z nóżek i korzystanie z niej niezależnie jako monopodu.

Monopody

Monopod to statyw fotograficzny mający tylko jedną nóżkę. W zależności od modelu może stać samodzielnie lub być pomocniczą podporą dla fotografa. To bardzo popularne rozwiązanie podczas kręcenia filmów - wysokiej jakości monopod umożliwia uzyskanie płynnych przejść zachowując jednocześnie odpowiednią stabilność sprzętu. Oferujemy zarówno profesjonalne, wysokie monopody które ułatwią pracę filmowców i fotoreporterów, jak i tradycyjne statywy, których nóżki mogą zostać odkręcone i służyć jako mniejszy i poręczniejszy monopod, np. na czas wyjazdów wakacyjnych.

Głowice do statywów

W ofercie sklepu MITOYA znajdują się także głowice do statywów fotograficznych. Dostępne są głowice kulowe oraz wyposażone w rączki sterujące. Przy wyborze produktu należy zwracać uwagę na oznaczenie gwintu montażowego. O ile aparat fotograficzny czy uchwyt do telefonu montuje się nakręcając go na gwint 1/4 cala (taki jak w szybkozłączce), to już całą głowicę często montuje się na statywie na gwint szerszy - 3/8 cala. Jeśli szukasz dodatkowej głowicy do swojego statywu lub monopodu sprawdź koniecznie, jaki gwint ma sprzęt którego używasz!

Statywy mini

Kieszonkowe, niewielkie i bardzo lekkie statywy stołowe to doskonałe rozwiązanie podczas fotografowania w trybie makro, rejestrowania ujęć z niskiej perspektywy bądź tworzenia przenośnego zestawu do vlogowania. Statywy stołowe mają sztywne lub elastyczne nóżki. Modele z elastycznymi nóżkami pozwalają nie tylko łatwiej ustawić aparat na nierównej powierzchni, ale też przyczepić je np. do gałęzi drzewa czy ogrodzenia.

Statywy do blatu

W oddzielnej kategorii zgromadziliśmy statywy, których konstrukcja umożliwia montaż bezpośrednio do blatu stołu czy biurka. Są to statywy o teleskopowej konstrukcji kolumny, zakończone od dołu wytrzymałym i szerokim imadłem. Poszczególne modele różnią się między sobą maksymalną wysokością, udźwigiem czy ilością rozsuwanych sekcji. Niektóre z nich są zakończone trzpieniem 16 mm z gwintem 1/4'', podczas gdy inne oferują dodatkowe głowice kulowe. Na szczególną uwagę zasługują statywy Ulanzi które oferują nie tylko główną, pionową kolumnę centralną, ale i dodatkowe ramię boczne, które także może zostać wykorzystywane do montażu akcesoriów fotograficznych.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów i złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium