Akcesoria czyszczące do aparatów

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Aparat fotograficzny i obiektywy wymagają regularnego czyszczenia i pielęgnacji, nawet jeśli korzystamy z nich tylko od czasu do czasu. Gromadzące się zanieczyszczenia czy kurz potrafią zablokować styki i złącza, a odciski palców na soczewce obiektywu utrudnią nam rejestrowanie wysokiej jakości obrazu. W sklepie MITOYA znajduje się szeroki wybór akcesoriów czyszczących - wśród oferowanych przez nas produktów są zarówno uniwersalne czyściki, jak i specjalistyczne akcesoria dedykowane do konkretnego sprzętu.

Akcesoria takie jak bezpyłowe patyczki, gruszki, pióra typu lenspen czy ściereczki z mikrofibry mogą być wykorzystywane do czyszczenia filtrów fotograficznych, soczewek w obiektywach czy trudno dostępnych miejsc w obudowie aparatu. Do czyszczenia matrycy polecamy specjalnie profilowane, suche szpatułki, których główki mają odpowiednią szerokość, dopasowaną do matryc APS-C, micro 4/3 czy FULL FRAME. Podczas precyzyjnego czyszczenia delikatnych elementów pomocne będą też antystatyczne rękawiczki!

Nasza oferta skupia się na akcesoriach czyszczących VSGO oraz K&F CONCEPT. To profesjonalne produkty powstające z zachowaniem najwyższych standardów. Te jednorazowego użytku są pakowane próżniowo w atmosferze ochronnej, zaś płyny czyszczące są całkowicie pozbawione alkoholu oraz innych szkodliwych substancji, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne! W tej kategorii znajdują się zarówno pojedyncze produkty, jak i poręczne zestawy podróżne, które będą stanowić nieocenioną pomoc w trakcie sesji plenerowych czy fotografowania podczas wycieczek.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium