Mikrofony nagłowne to niewielkie, lekkie urządzenia, przeznaczone do montażu na specjalnie wyprofilowanej opasce. Taki rodzaj zamocowania zapewnia pełną swobodę ruchów, co jest chętnie wykorzystywane podczas uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznych. Z mikrofonów nagłownych korzystają sportowcy, instruktorzy fitness oraz tańca, konferansjerzy czy animatorzy zabaw dla dzieci. Znajdą zastosowanie podczas prowadzenia eventów, wydarzeń online, przeprowadzania szkoleń czy prelekcji. Będą także doskonałym rozwiązaniem podczas wykonywania spokojnych ćwiczeń fizycznych, wymagających skupienia i precyzji – np. jogi czy pilates.

Mikrofony nagłowne to albo urządzenia bezprzewodowe, albo połączone z nadajnikiem za pomocą elastycznego kabla. W każdej ze swoich wersji zapewniają wysoką jakość dźwięku, a ich konstrukcja jest dodatkowo odporna na wilgoć czy pot. Mogą być stosowane z szeroką gamą urządzeń – od smartfonów po aparaty fotograficzne, bezlusterkowce, lustrzanki czy kamery video. Opaski na których się znajdują są wykonane z elastycznego tworzywa i posiadają różnego rodzaju dodatkowe gąbki czy podkładki, poprawiające komfort pracy nawet podczas wielogodzinnych sesji.

W naszej ofercie znajdziesz mikrofony nagłowne Kimafun. Dzięki nim stworzysz wysokiej jakości nagrania, nie obawiając się wykonywania dynamicznych ruchów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium