Opcje przeglądania
Producent
Dostępność

Statywy i systemy do tła fotograficznego

W ofercie sklepu MITOYA znaleźć można gotowe, mobilne zestawy do zawieszania teł fotograficznych. Składają się one ze statywów o regulowanej wysokości oraz poziomych belek, na których umieszcza się tła. Poprzeczne belki występują w dwóch wariantach - o segmentowej lub teleskopowej budowie.

Belki segmentowe składają się z kilku członów o tej samej długości, łączonych ze sobą. Belki teleskopowe rozkładają się i składają tak samo, jak statywy oświetleniowe - mamy całkowitą dowolność zablokowania ich na wybranej długości. Zarówno statywy, jak i belki, są wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Dzięki temu poszczególne zestawy możemy wykorzystać zarówno w domowym czy profesjonalnym studiu, jak i zabrać je ze sobą, jeśli zdjęcia realizujemy u klienta - np. w biurze czy szkole. Rozkładanie zestawów jest proste i zajmuje niewiele czasu, zaś po złożeniu bardzo łatwo je przechowywać.

Do zestawów dołączone są praktyczne klipsy - żabki, które ułatwiają ustabilizowanie rolki z tłem bądź podpięcie go w pożądanych przez nas sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium