System K&F Concept PRO

K&F Concept PRO 100 to system kwadratowych i prostokątnych filtrów fotograficznych o wymiarach 100 × 100 mm oraz 100 × 150 mm. Wykonane z wysokiej jakości szkła optycznego pokrytego licznymi powłokami antyodblaskowymi, hydrofobowymi oraz ochronnymi, stanowią doskonałe uzupełnienie zaplecza każdego fotografa krajobrazowego i przyrodniczego, a także twórców filmowych.

Seria PRO 100 to zarówno pojedyncze filtry, jak i gotowe, zaawansowane zestawy zawierające profilowane holdery i dodatkowe filtry polaryzacyjne. W przeciwieństwie to innych systemów, filtry K&F Concept są umieszczane nie bezpośrednio w holderze, ale w dodatkowych ramkach z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie chroni szklaną powierzchnię przed zarysowaniami oraz powstawaniem odprysków. Również podczas przechowywania czy podróżowania z filtrami są one dodatkowo chronione. Do gotowych zestawów są z kolei dołączone eleganckie, usztywniane futerały.

K&F Concept PRO 100 to pełne i połówkowe filtry szare ND, a także filtry korekcyjne Natural Night, wykorzystywane w fotografii nocnej. Połówkowe filtry ND mają prostokątny kształt, co ułatwia ustawienie ich w holderze w taki sposób, aby oddziaływały jedynie na wybraną część kadru. Występują w wersji soft graduated, hard graduated oraz grad reverse.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • pełne i połówkowe filtry szare
  • filtry korekcyjne 
  • ramki do filtrów prostokątnych 100 x 150 mm 
  • ramki do filtrów kwadratowych 100 x 100 mm 
  • gotowe zestawy z filtrami polaryzacyjnymi

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filtrów K&F Concept i złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium