Parasolki fotograficzne

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór parasolek fotograficznych o różnych rozmiarach oraz powłokach. Te lekkie, a jednocześnie duże modyfikatory światła ułatwią równomierne oświetlanie szerokich scen. Mogą być stosowane ze świetlówkami fotograficznymi z gwintem E27, lampami światła stałego LED, reporterskimi lampami systemowymi typu speedlite, a także z zaawansowanymi błyskowymi lampami studyjnymi.

Parasolki zostały podzielone na dwie główne kategorie: rozpraszające i odbijające. Parasolki rozpraszające, określane także jako transparentne, są wykonane w całości z białego materiału. Są ustawiane pomiędzy źródłem światła a fotografowanym obiektem i działają jak dyfuzor. Parasolki odbijające są ustawiane odwrotnie - lampa jest skierowana tyłem do sceny, a jej światło najpierw odbija się od wewnętrznej powierzchni parasola, a dopiero później dociera do modela. Parasolki odbijające posiadają czarną powłokę zewnętrzną, która ogranicza niekontrolowane rozchodzenie światła. Od wewnątrz ich powłoka jest srebrna lub biała.

Wszystkie parasolki są sygnowane naszą marką MITOYA. Wszystkie też posiadają stelaże z włókna szklanego. Występują w wielu rozmiarach - od 91 aż do 185 cm. Część z nich posiada także pogłębione, paraboliczne czasze, bo pozwala precyzyjniej kontrolować światło lampy - jest to seria MITOYA DEEP FIBERGLASS. Do poszczególnych modeli polecamy także dyfuzory oraz ekrany odbijające - te akcesoria fotograficzne umożliwiają proste przekształcenie parasolek w modyfikatory światła formą zbliżone do softboxów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium