Softboxy na świetlówki

Softboxy na świetlówki E27 to najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie dla początkujących fotografów, twórców video, makijażystek czy wizażystek. Doskonale spiszą się także podczas wykonywania zdjęć produktowych, np. na użytek sklepów internetowych.

Seria MITOYA SIMPLE to softboxy przeznaczone do jednej, czterech lub pięciu świetlówek. Popularne gniazdo E27 pozwala na montaż szerokiej gamy świetlówek fotograficznych o różnym kształcie i mocy, a także coraz popularniejszych żarówek LED. Softboxy z jednym gniazdem E27 posiadają zintegrowaną z czaszą oprawkę oraz parasolkową konstrukcję, dzięki której ich rozkładanie zajmuje niewiele czasu. Softboxy na cztery lub pięć świetlówek składają się z oddzielnej oprawki, drutów oraz czaszy. Przygotowanie ich do pracy nie nastręcza jednak wielu problemów i przebiega sprawnie.

Softboxy występują w wersjach prostokątnych i ośmiokątnych. Softboxy prostokątne o wymiarach 50 × 70 cm oraz 60 × 80 cm są przeznaczone do montażu czterech świetlówek. Softboxy octagonalne 55 cm, 70 cm oraz 90 cm posiadają zintegrowaną oprawkę na jedną żarówkę. Do jednej świetlówki jest też przystosowany kompaktowy, kwadratowy softbox 40 × 40 cm. Szczególną uwagę warto poświęcić dwóm modelom - są to octagon 80 cm na pięć świetlówek oraz prostokąt 60 × 80 cm na cztery świetlówki w komplecie z gridem.

Softboxy światła stałego MITOYA SIMPLE mają inną konstrukcję, niż softboxy z mocowaniem Bowens. Softboxy z oprawką E27 nie są przystosowane do pracy z innymi rodzajami lamp.

Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium