Klatki operatorskie i akcesoria

Ramię przegubowe Magic Arm 7'' / 18cm Ramię przegubowe Magic Arm 7'' / 18cm
Producent: MITOYA
Cena:

49,00 zł

zobacz więcej
Stopka na sanki z gwintem 1/4" Stopka na sanki z gwintem 1/4"
Producent: MITOYA
Cena:

9,00 zł

zobacz więcej
Stopka na sanki z gwintem 3/8" Stopka na sanki z gwintem 3/8"
Producent: MITOYA
Cena:

9,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jeśli podczas filmowania korzystasz z aparatu fotograficznego klatka operatorska to podstawowe akcesorium video, którego zakup powinieneś rozważyć. Stanowi ona dodatkową, funkcjonalną obudowę aparatu i jest wyposażona w liczne otwory montażowe, które można wykorzystać podczas pracy z monitorem podglądowym, bezprzewodowym przekaźnikiem obrazu, zewnętrznym mikrofonem kierunkowym czy dodatkową lampą LED.

Klatka operatorska powinna stanowić solidną podstawę - nie tylko wytrzymałą pod względem fizycznym, ale przede wszystkim praktyczną - na której oprzemy dalsze elementy naszego zestawu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom twórców video do oferty sklepu MITOYA dołączył system Ulanzi × FALCAM - innowacyjny zestaw akcesoriów bazujących na systemie szybkozłączek Quick Release F22 i F38 umożliwiających natychmiastowy montaż i demontaż kolejnych elementów. Wśród szerokiej gamy produktów znajdują się klatki operatorskie do aparatów bezlusterkowch, dodatkowe adaptery z gwintem 1/4 cala, adaptery zimna stopka ISO, mini głowice przegubowe i kulowe, uchwyty magic arm, hand grip czy top handle. Oferujemy klatki Ulanzi × FALCAM do następujących aparatów:

  • Sony A7M3, A7S3, A7R4 i A1
  • Canon EOS R5 i R6
  • Nikon Z6, Z7, Z6 II i Z7 II

W sklepie MITOYA znajdziesz wszystko co konieczne do zbudowania profesjonalnego systemu do filmowania. Wszystkie produkty powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości aluminium dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo lekkie.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami i złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium