Softboxy prostokątne

Prostokątne softboxy są szczególnie cenione przez fotografów wykonujących oficjalne portrety oraz zdjęcia biznesowe, często pracując nie we własnym studiu fotograficznym, ale w zaaranżowanych przestrzeniach u klienta. Takimi modyfikatorami światła łatwiej manewrować w mniejszych pomieszczeniach, biurach, gabinetach czy restauracjach. Są też popularne w fotografii produktowej z użyciem stołu bezcieniowego. Światło uzyskane przy ich użyciu jest też precyzyjniej ukierunkowane niż w przypadku softboxów ośmiokątnych, co pozwala wydobyć i podkreślić sylwetkę pozującej osoby lub kształt fotografowanego obiektu. Jednocześnie, tak jak w przypadku innych softboxów, pozostaje atrakcyjnie miękkie i rozproszone.

Wśród softboxów prostokątnych na szczególną uwagę zasługują stripy. Są to softboxy o określonych proporcjach boków, w których prostopadłe do siebie krawędzie znacznie różnią się długością. W efekcie cała czasza jest znacznie wydłużona. Są to softboxy MITOYA STUDIO o wymiarach 22 × 90 cm, 30 × 120 cm oraz 40 × 180 cm. Znajdą zastosowanie podczas sesji produktowych, portretowych oraz modowych. Softboxy MITOYA STUDIO mogą mieć wymiennie stosowane adaptery systemu Bowens, Elinchrom lub tzw. mocowania uniwersalnego.

Poza prostokątnymi softboxami typu strip w ofercie naszego sklepu znajdują się softoboxy serii MITOYA QUICK ze zintegrowanym adapterem systemu Bowens oraz parasolkowym mechanizmem szybkiego rozkładania. Prostokątne softoxy QUICK są dostępne w wymiarach 60 × 90 cm oraz 70 × 100 cm.

W sprzedaży są także dostępne gridy, przeznaczone do poszczególnych modeli. Ich gęsta siatka oczek umożliwia dodatkowe ukierunkowanie światła i uzyskanie o wiele bardziej plastycznego efektu.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium