Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Statywy studyjne

Sklep Mitoya oferuje wysokiej jakości statywy do studia fotograficznego znanych i cenionych producentów. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, zapewniając asortyment, który doskonale sprawdzi się w profesjonalnym i amatorskim studio fotograficznym. Oferujemy statywy studyjne do aparatu, typu piesek, z belką poziomą, mikrofonowe, oświetleniowe i cyfrowe o różnych wysokościach i rozmiarach. Posiadamy także szeroki wybór pojedynczych akcesoriów i zestawów do mocowania tła. Dostępne produkty są trwałe i solidne, idealne do montażu różnej wielkości lamp oświetleniowych. Solidna i lekka konstrukcja sprawia, że równie dobrze sprawdzają się w warunkach zewnętrznych, jak i wewnątrz studia. Sprawdź również akcesoria i statywy do aparatów fotograficznych.

Dostępne produkty:

  • statywy oświetleniowe,
  • belki teleskopowe,
  • uchwyty 3D,
  • zestawy do mocowania tła fotograficznego,
  • składane wózki na kółkach pod statyw,
  • żurawie studyjne,
  • futerały na statyw i parasolkę,
  • obciążniki statywu.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

4,00zł

Wysokiej jakości futerał o wymiarach: długość 75cm, szerokość 12 cm. Idealnie pasuje do statywu JH803 znajdującego się w naszej ofercie.

6,00zł

Wysokiej jakości futerał o wymiarach: długość 104 cm, szerokość 19 cm 

15,00zł

Wysokiej jakości składana belka poprzeczna do mocowania na statywach o trzpieniu 12mm o długości od 88 do 160cm.

21,00zł

Trwale wykonany worek na piasek - obciążnik do statywów i boomów (żurawi). Worek posiada dwie kieszenie, do których można włożyć ciężarki lub nasypać piasku, by następienie umieścić na ramieniu boomu w celu uzyskania przeciwwagi dla sprzętu na jego drugim końcu.

chwilowo brak

25,00zł

Solidnie wykonany statyw tzw. piesek. Składa się z dwóch sekcji. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Standardowe mocowanie statywu pozwala na wykorzystanie go do wielu urządzeń oświetleniowych, w tym znajdujących się w naszej ofercie oprawek do żarówek

25,00zł

Wysokiej jakości belka poprzeczna do mocowania na statywach o trzpieniu 12mm.

25,00zł

Solidnie wykonany statyw tzw. piesek. Składa się z dwóch sekcji. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Standardowe mocowanie statywu 16mm pozwala na wykorzystanie go do wielu urządzeń oświetleniowych, w tym znajdujących się w naszej ofercie oprawek do żarówek

chwilowo brak

33,00zł

Solidny statyw oświetleniowy wykonany z aluminium z trzpieniem 12mm + gwint 1/4". Składa się z 3 sekcji solidnie połączonych za pomocą uchwytów blokowanych zaciskiem.

33,00zł

Solidny statyw oświetleniowy wykonany z aluminium. Składa się z 4 sekcji solidnie połączonych za pomocą uchwytów blokowanych "motylkiem".

33,00zł

Solidny statyw oświetleniowy wykonany z aluminium. Składa się z 4 sekcji solidnie połączonych za pomocą uchwytów blokowanych "motylkiem". Mocowanie statywu to 1/4 cala.

chwilowo brak

53,00zł

Profesjonalny uchwyt do mocowania blend. Dzięki 3-sekcyjnemu ustawianiu rozmiaru pozwala na zamontowanie blend o różnych rozmiarach. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na dowolnym statywie czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

53,00zł

Wysokiej jakości składana belka poprzeczna do mocowania na statywach o trzpieniu 12mm o długości od 80 do 190cm.

chwilowo brak

65,00zł

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych motylków blokujących. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm z standardowym gwintem 1/4".

65,00zł

Wysokiej jakości teleskopowa belka poprzeczna do mocowania na statywach o trzpieniu 16mm o długości od 120 do 302cm.

65,00zł

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych motylków blokujących. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm.

chwilowo brak

75,00zł

Profesjonalny uchwyt do mocowania blend. Dzięki 3-sekcyjnemu ustawianiu rozmiaru pozwala na zamontowanie blend o różnych rozmiarach. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na dowolnym statywie czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

79,00zł

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm z gwintem 1/4". Maksymalna wysokość statywu to 280cm.

chwilowo brak

79,00zł

Profesjonalny zestaw do zawieszania teł fotograficznych o wysokości maksymalnej 230cm. W zestawie teleskopowa belka poprzeczna o długości 180cm. Maksymalna szerokość tła fotograficznego zamocowanego na belce nie może przekraczać 170cm. Wysokość statywów z zachowaniem największej stabilności to 205cm.

chwilowo brak

85,00zł

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm

chwilowo brak

109,00zł

Aluminiowy wózek do statywów typu "Dolly" model WT700.

115,00zł

Zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 220 cm i składanej belki poprzecznej.

119,00zł

Solidnie wykonany teleskopowy boom studyjny o długości od 120 do 215cm. Z jednej strony zakończony haczykiem mogącym utrzymać obciążnik, a z drugiej trzpieniem 16mm ze standardowym gwintem 1/4 cala.

123,00zł

Zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 220 cm i teleskopowej belki poprzecznej do tła 80-190cm. Idealny do studia. Szybki montaż i demontaż. Zestaw jest bardzo prosty w użyciu - na trzpień rozłożonych statywów wystarczy założyć belkę, rozsunąć ją na odpowiednią szerokość i już można z niego korzystać. W zestawie są dwa duże klipsy.

125,00zł

Zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 220 cm i teleskopowej belki poprzecznej do tła 120-302cm. Idealny do studia. Szybki montaż i demontaż. Zestaw jest bardzo prosty w użyciu- na trzpień rozłożonych statywów wystarczy założyć belkę, rozsunąć ją na odpowiednią szerokość i już można z niego korzystać. W zestawie są dwa duże klipsy.

127,00zł

Zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 220 cm i teleskopowej belki poprzecznej do tła 80-190cm. Idealny do studia. Szybki montaż i demontaż. Zestaw jest bardzo prosty w użyciu- na trzpień rozłożonych statywów wystarczy założyć belkę, rozsunąć ją na odpowiednią szerokość i już można z niego korzystać. W zestawie są dwa duże klipsy.

149,00zł

Aluminiowy wózek do statywów typu "Dolly" model WT-800.

chwilowo brak

179,00zł

Zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 295 cm i teleskopowej belki poprzecznej 190cm.

chwilowo brak

189,00zł

Profesjonalny zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 295 cm i składanej teleskopowo belki 302cm.

249,00zł

Profesjonalny żuraw oświetleniowy, o maksymalnej wysokości 300cm, przeznaczony do stosowania w studiu fotograficznym. Służy do zawieszania lamp studyjnych w sytuacjach, w których konieczne jest oświetlenie obiektu od góry.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów