Filtry szare regulowane (fader)

Ocena kategorii 
(4.5)

Różne warunki oświetleniowe wymagają użycia filtrów szarych o różnej gęstości - zdjęcia robione w ostrym słońcu będą wymagały ciemniejszego filtra, niż zdjęcia wieczorowe. Wiąże się to bezpośrednio z koniecznością noszenia wraz z aparatem kilku, a nawet kilkunastu różnych filtrów. Jaki jest...

Czytaj więcej
W tej kategorii jest 74 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów

Różne warunki oświetleniowe wymagają użycia filtrów szarych o różnej gęstości - zdjęcia robione w ostrym słońcu będą wymagały ciemniejszego filtra, niż zdjęcia wieczorowe. Wiąże się to bezpośrednio z koniecznością noszenia wraz z aparatem kilku, a nawet kilkunastu różnych filtrów. Jaki jest najprostszy sposób na oszczędzenie miejsca w plecaku fotograficznym? Zakup regulowanego filtra szarego, który jest w stanie zastąpić nawet 8 innych szkieł! Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz też tracił czasu na zmienianie i przekręcanie filtrów -  jednym ruchem dłoni wygodnie dostosujesz poziom przyciemnienia na zdjęciu. Filtry dostępne są w wariantach z różnymi zakresami regulacji - najczęściej oferują przyciemnienie od 1 aż do 9-10 działek przysłony.

Sklep Mitoya oferuje regulowane filtry szare wysokiej jakości znanych marek, takich jak Haida czy ZOMEi, podzielonych dodatkowo na różne półki cenowe tak, aby każdy - zarówno pasjonat, jak i profesjonalista - mógł znaleźć coś dla siebie. Filtry dostępne są we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach, od 52 do 82 mm. 

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia oferty Mitoya!