Działam...

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Obiektywy

Obiektywy do aparatów

Sklep Mitoya oferuje profesjonalne obiektywy do aparatów fotograficznych. Proponujemy szeroki asortyment produktów znanych i cenionych marek, które perfekcyjnie uwydatnią jakość obrazu czyniąc go wyjątkowym. W naszym sklepie, każdy Klient znajdzie coś dostosowanego do swoich oczekiwań i możliwości finansowych. Oferujemy tańsze ale w pełni profesjonalne alternatywy obiektywów Canon i Nikon.

Dostępne w Mitoya produkty wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz gwarancja nienagannej pracy przez wiele lat użytkowania.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

 
chwilowo brak

229,00zł

Znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów fotograficznych, m.in. lamp błyskowych, firma Yongnuo wprowadziła na rynek obiektyw YN 50 mm f/1.8, wyglądający niemalże tak samo, jak jego pierwowzór, oryginalny i o wiele droższy obiektyw Canon EF 50 mm f/1.8 II. Jest to świetna a za razem tańsza alternatywa, dla fotografów, szczególnie makro.

chwilowo brak

389,00zł

Znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów fotograficznych, m.in. lamp błyskowych, firma Yongnuo wprowadziła na rynek obiektyw YN 50 mm f/1.8 do Nikona. Jest to świetna a zarazem tańsza alternatywa, dla fotografów, szczególnie makro.

Okazja

435,00zł

Znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów fotograficznych, m.in. lamp błyskowych, firma Yongnuo wprowadziła na rynek obiektyw YN 35 mm F2N, zamiennik oryginalnego i o wiele droższego obiektyw Nikon AF 35 mm f/2D. Jest to świetna a za razem tańsza alternatywa, dla fotografów zaawansowanych jak i tych początkujących.

435,00zł

Znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów fotograficznych, m.in. lamp błyskowych, firma Yongnuo wprowadziła na rynek obiektyw YN 35 mm f/2.0, wyglądający niemalże tak samo, jak jego pierwowzór, oryginalny i o wiele droższy obiektyw Canon EF 30 mm f/2.0. Jest to świetna a za razem tańsza alternatywa, dla fotografów zaawansowanych jak i tych początkujących.

Okazja

799,00zł

Znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów fotograficznych, m.in. lamp błyskowych, firma Yongnuo wprowadziła na rynek obiektyw Yongnuo 85 mm f 1.8 zamiennik oryginalnego o bardzo zbliżonych parametrach obiektywu Canon EF 85 mm f/1.8. Obiektyw charakteryzuje się wąską perspektywę dzięki krótkiej ogniskowej co sprawia, że zdjęcia portretowe uatrakcyjniają charakterystyczne cechy twarzy.Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów