Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Lampy i akcesoria

Reporterska lampa błyskowa to obowiązkowa pozycja w wyposażeniu każdego profesjonalnego fotografa. Kompaktowe wymiary tych urządzeń w połączeniu z dużą siłą błysku otwierają przed artystą nowe wymiary pracy kreatywnej. Umożliwiają "zamrożenie ruchu" na zdjęciach oraz korzystanie z krótkich czasów otwarcia migawki, a co za tym idzie – robienie zdjęć "z ręki". Cechuje je również szeroki wachlarz zastosowań – wyzwalać je można zarówno z gorącej stopki aparatu, jak i zdalnie, zamocowane na statywie. Łącząc je z odpowiednimi dodatkami, można również modyfikować charakterystykę wyzwalanego błysku – rozproszyć, wzmocnić lub odbić.

W tej kategorii znaleźć można:

  • • Lampy reporterskie
  • • Lampy pierścieniowe (Ring Flash)
  • • Mocowania
  • • Dyfuzory
  • • Softboxy
  • • Wyzwalacze i sterowniki
  • • Fotocele i adaptery

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Mitoya!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Dyfuzor do lampy Canon 540EX 550EX

5,00zł

Nasadka montowana bezpośrednio na palnik lampy błyskowej. Wykonana z tworzywa powodującego silne rozproszenie światła.

Dyfuzor do lampy Canon 380EX

7,00zł

Nasadka montowana bezpośrednio na palnik lampy błyskowej. Wykonana z tworzywa powodującego silne rozproszenie światła.

chwilowo brak

Dyfuzor do lampy Canon 420EX

7,00zł

Nasadka montowana bezpośrednio na palnik lampy błyskowej. Wykonana z tworzywa powodującego silne rozproszenie światła.

Okazja

Dyfuzor do lamp błyskowych na obiektyw typu blenda

9,00zł

Dyfuzor zakładany na obiektyw do zewnętrznych lamp błyskowych. Unikalna konstrukcja sprawia, że pasuje praktycznie na każdy obiektyw, którego przekątna wynosi maksymalnie do 7cm. Dyfuzor typu blenda pozwala na lepsze zmiękczenie i rozproszenie światła z lampy błyskowej co także zapobiega efektowi "czerwonych oczu" i pozwoli nam się pozbyć niepotrzebnych cieni.

Wężyk skrętka jack 2,5mm do Canona C1

9,00zł

Skręcany przewód do wyzwalaczy przeznaczony do aparatów Canon.

Wężyk skrętka jack 2,5mm do Nikona N3

9,00zł

Skręcany przewód N3 do wyzwalaczy przeznaczony do aparatów Nikon ze złączem MC-DC2.

Wężyk skrętka jack 2,5mm do Canona C3

9,00zł

Skręcany przewód do wyzwalaczy przeznaczony do aparatów Canon.

Wężyk skrętka jack 2,5mm na MC-30 N1

9,00zł

Skręcany przewód do wyzwalaczy przeznaczony do aparatów Nikon ze złączem MC-30.

Przewód synchro PC - PC 30cm

15,00zł

Kabel synchronizacyjny PC - PC o długości kabla około 30 cm.

chwilowo brak

Przewód synchro PC - duży jack / mały jack...

15,00zł

Kabel synchronizacyjny PC - duży jack 6,35mm z adapterem mini jack (3.5mm) o długości około 100cm do wyzwalaczy YONGNUO RF-603 oraz YN-622

Przewód synchro PC - duży jack 3m

15,00zł

Kabel synchronizacyjny PC - duży jack 6,35mm o długości kabla około 3m.

Kostka synchro z gniazdem PC

15,00zł

Kostka synchronizacyjna na sanki w standardzie ISO z gniazdem PC. Mocowana bezpośrednio na sankach aparatu (w standardzie ISO) umożliwia wyzwalanie dowolnej lampy błyskowej (również lampy studyjnej) za pomocą przewodu synchro podłączonego do gniazda PC.

chwilowo brak

Przewód synchro PC - mały jack 3m

15,00zł

Kabel synchronizacyjny PC - mały jack 3,5mm o długości kabla około 3m.

chwilowo brak

Mini dyfuzor softbox do lamp błyskowych 9cm

15,00zł

Mini dyfuzor do zewnętrznych lamp błyskowych. Unikalna konstrukcja sprawia, że pasuje praktycznie na każdą lampę błyskową. Dyfuzor pozwala na lepsze zmiękczenie i rozproszenie światła z lampy błyskowiej co także zapobiega efektowi "czerwonych oczu" i pozwoli nam się pozbyć niepotrzebnych cieni.

Dyfuzor do lampy Canon 600 II EX-RT

15,00zł

Mleczna nasadka montowana bezpośrednio na palnik lampy błyskowej. Wykonana z tworzywa powodującego silne rozproszenie światła.

Kostka synchro z gorącą stopką i gniazdem PC

19,00zł

Kostka synchro na sanki w standardzie ISO z gorącą stopką (przeniesieniem sygnału) i gniazdem PC

Uchwyt reporterski do lampy błyskowej i prasolki

21,00zł

Solidnie wykonany uchwyt do lamp błyskowych montowanych standardowo na "sanki" aparatu (tzw. gorącą stopkę).

chwilowo brak

Adapter ISO na SONY

23,00zł

Adapter do mocowania lamp błyskowych ze stopką Sony i Minolta do aparatu ze stopką w standardzie ISO (wszystkie oprócz Sony i Minolta).

Adapter SONY na ISO

23,00zł

Adapter do mocowania lamp błyskowych ze stopką ISO (wszystkie oprócz Sony i Minolta) do aparatu Sony.

chwilowo brak

Fotocela z gorącą stopką i gniazdem PC do lamp...

25,00zł

Przydatna, bezbateryjna, fotocela z gorącą stopką i dodatkowym gniazdem PC. Współpracuje z każdą lampą ze standardową stopką ISO (poza lampami Canon)

Okazja

Odbłyśnik do lamp zewnętrznych Canon 580EX

25,00zł

Odbłyśnik do zamontowania na zewnętrznej lampie błyskowej. Korzystając z niego uzyskamy o wiele mocniejsze światło niż w przypadku użycia samej lampy. Efekt ten osiągamy poprzez odbicie błysku od wewnętrznej strony odbłyśnika. 

Kostka synchro z gorącą stopką, gniazdem PC i...

29,00zł

Kostka synchro na sanki w standardzie ISO z gorącą stopką (przeniesieniem sygnału), gniazdem PC oraz gniazdem mini-jack 3,5mm.

Kostka synchro z gorącą stopką, gniazdem PC i...

29,00zł

Kostka synchro na sanki w standardzie ISO z gorącą stopką (przeniesieniem sygnału) poprzez gniazdo PC oraz gniazdo mini-jack 3,5mm. Kostka wyposażona została w gwint 1/4" co umożliwia montaż na statywie.

Uchwyt grip bracket do Smooth-Q, lustrzanki,...

29,00zł

Solidny uchwyt - bracket, grip umożliwiający zamocowanie małej kamery, aparatu z dodatkowymi akcesoriami typu mikrofon, lampa błyskowa lub lampa LED.

Dyfuzor softbox do lamp błyskowych 30cm

33,00zł

Dyfuzor marki MITOYA do zewnętrznych lamp błyskowych. Unikalna konstrukcja sprawia, że pasuje praktycznie na każdą lampę błyskową. Dyfuzor softbox'owy pozwala na lepsze zmiękczenie i rozproszenie światła z lampy błyskowiej co także zapobiega efektowi "czerwonych oczu" i pozwoli nam się pozbyć niepotrzebnych cieni.

Metalowa szyna uchwyt do mocowania

33,00zł

Metalowa szyna - wielofunkcyjny uchwyt zakończony po obu stronach śrubą 1/4". Pozwala na zamocowanie lampy lub innych akcesoriów obok aparatu. Dodatkowo na środku szyna posiada otwór z gwintem 1/4", dzięki czemu może zostać zamocowana na każdym statywie fotograficznym lub trzpieniu posiadającym standardowy gwint.

chwilowo brak

Fotocela z gorącą stopką i gniazdem PC do lamp...

33,00zł

Przydatna, bezbateryjna, fotocela (na pierwszy błysk) z gorącą stopką i dodatkowym gniazdem PC. Współpracuje z każdą lampą Canona. Proste i tanie rozwiązanie do synchronizacji lamp.

Adapter Sony MIS Multi Interface na ISO

35,00zł

Adapter do mocowania lamp błyskowych ze stopką ISO (wszystkie oprócz Sony i Minolta) do aparatu Sony MIS (Multi Interface Shoe).

chwilowo brak

Długa metalowa szyna + adapter z gwintem 1/4"

39,00zł

Metalowa szyna wraz z adapterem - wielofunkcyjny uchwyt zakończony po obu stronach śrubą 1/4". Pozwala na zamocowanie lampy lub innych akcesoriów obok aparatu. Dodatkowo na środku szyna posiada otwór z gwintem 1/4", dzięki czemu może zostać zamocowana na każdym statywie fotograficznym lub trzpieniu posiadającym standardowy gwint.

Softbox na lampę reporterską Mitoya 23x23cm

45,00zł

Profesjonalny softbox Mitoya do zastosowań reporterskich na lampę reporterską.

Metalowa szyna 20cm

59,00zł

Metalowa szyna o długości 20cm. Pozwala na zamocowanie lampy lub innych akcesoriów obok aparatu. Dodatkowo na środku szyna posiada tzw. "gorącą" stopkę wraz z wejściem na gwint 1/4", dzięki czemu może zostać zamocowana na standardowe sanki aparatu oraz każdym statywie fotograficznym lub trzpieniu posiadającym standardowy gwint.

Adapter do aparatów Canon bez gorącej stopki

59,00zł

Adapter do aparatów Canon bez gorącej stopki, ze złączem PC pozwalający na wyzwolenie lampy błyskowej.

1 szt. Wyzwalacz radiowy RF-603 II...

65,00zł

Rewelacyjny wyzwalacz do aparatów i lamp błyskowych produkcji znanej z wysokiej jakości firmy YongNuo. Nowa wersja wyzwalacza RF-603II służy jako nadajnik/odbiornik radiowy a także posiada funkcję pilota radiowego do wyzwalania aparatu. Pracuje na częstotliwości 2,4 GHz oraz posiada możliwość ustawienia aż 16 kanałów, co gwarantuje niezawodną pracę urządzenia w każdych warunkach.

1szt. Wyzwalacz radiowy RF-603 II...

65,00zł

Rewelacyjny wyzwalacz do aparatów i lamp błyskowych produkcji znanej z wysokiej jakości firmy YongNuo. Nowa wersja wyzwalacza RF-603. Wyzwalacz RF-603 II jest innowacyjnym i wyjątkowym rozwiązaniem może posłużyć jako nadajnik lub odbiornik i wyzwolić lampę radiowo lub także zostać wężykiem spustowym za pomocą kabelka (brak w zestawie).

Metalowa szyna 30cm

75,00zł

Metalowa szyna o długości 30cm. Pozwala na zamocowanie lampy lub innych akcesoriów obok aparatu. Dodatkowo na środku szyna posiada tzw. "gorącą" stopkę wraz z wejściem na gwint 1/4", dzięki czemu może zostać zamocowana na standardowe sanki aparatu oraz każdym statywie fotograficznym lub trzpieniu posiadającym standardowy gwint.

Softbox pierścieniowy typu roundflash do lamp...

115,00zł

Wysokiej jakości Softbox pierścieniowy producenta MITOYA do zewnętrznych lamp błyskowych. Produkt posiada unikalną i praktyczną konstrukcję, co sprawia, że pasuje na każdą lampę błyskową. Padające światło równomiernie i miękko okala obiektyw, co daje doskonały frontalnego niemal bezcieniowego oświetlenia.

Zestaw radiowy RF-603 II (nadajnik i odbiornik)...

115,00zł

Rewelacyjny wyzwalacz do aparatów i lamp błyskowych produkcji znanej z wysokiej jakości firmy YongNuo. Nowa wersja wyzwalacza

Zestaw radiowy RF-603 II Nikon N1

115,00zł

Rewelacyjny wyzwalacz do aparatów i lamp błyskowych produkcji znanej z wysokiej jakości firmy YongNuo. Nowa wersja wyzwalacza

chwilowo brak

Zestaw radiowy RF-603 II (nadajnik i odbiornik)...

115,00zł

Rewelacyjny wyzwalacz do aparatów i lamp błyskowych produkcji znanej z wysokiej jakości firmy YongNuo. Nowa wersja wyzwalacza.

chwilowo brak

Zestaw radiowy RF-603 II (nadajnik i odbiornik)...

115,00zł

Rewelacyjny wyzwalacz do aparatów i lamp błyskowych produkcji znanej z wysokiej jakości firmy YongNuo. Nowa wersja wyzwalacza

chwilowo brak

Poserwisowy wyzwalacz radiowy TTL YN-622 (1...

149,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. Zaawansowany wyzwalacz lamp błyskowych drogą radiową przenoszący TTL przystosowany do systemu E-TTL Canon. Jedna sztuka.

chwilowo brak

Sterownik lamp manualnych YN-560-TX Canon

149,00zł

Urządzenie pozwala uzyskać pełną kontrolę nad systemem lamp błyskowych opartym na bardzo popularnym modelu uniwersalnej, manualnej lampy reporterskiej - Yongnuo YN560III. Możliwa jest także współpraca sterownika YN560-TX z transmiterem YN622TX w wersji Canon (wymagane jest jednak wgranie najnowszego oprogramowania do YN622CTX).

Sterownik lamp manualnych YN-560-TX II Canon

155,00zł

Sterownik Yongnuo YN560-TX II to zaktualizowana wersja popularnego sterownika YN-560 TX. Umożliwia dostosowanie parametrów lamp marki Yongnuo, posiadających wbudowane odbiorniki radiowe. Pozwala uzyskać pełną kontrolę nad popularnymi modelami lamp reporterskich - Yongnuo YN560 III, YN560 IV, YN660, YN685 i YN860Li.

Sterownik lamp manualnych YN-560-TX II Nikon

155,00zł

Sterownik Yongnuo YN560-TX II to zaktualizowana wersja popularnego sterownika YN-560 TX. Umożliwia dostosowanie parametrów lamp marki Yongnuo, posiadających wbudowane odbiorniki radiowe. Pozwala uzyskać pełną kontrolę nad systemem lamp błyskowych, opartym na bardzo popularnych modelach lamp reporterskich - Yongnuo YN560 III, YN560 IV, YN660, YN685 i YN860Li.

Wyzwalacz radiowy i-TTL YN-622 II do Nikona

165,00zł

Zaawansowany wyzwalacz lamp błyskowych drogą radiową przenoszący TTL przystosowany do systemu I-TTL Nikon. YN-622 II do Nikona to następca jednego z najbardziej zaawansowanych wyzwalaczy radiowych do lamp systemowych oraz lamp studyjnych. Umożliwia zdalne sterowanie pojedynczymi lampami, bądź grupami lamp. Dzięki zakresowi 2,4GHz, zasięg działania urządzenia osiąga 100m.

chwilowo brak

Poserwisowa lampa błyskowa YN-560 III Speedlite

171,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY.

YN-560 III to manualna lampa błyskowa dla wymagających użytkowników. Lampa posiada wiele zaawansowanych rozwiązań. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 24-105mm,dyfuzor, odbłyśnik itd. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-603 i RF-602.

Odbiornik radiowy YN-E3-RX do lamp Canon i Yongnuo

175,00zł

Wysokiej jakości sterownik YN-E3-RX do lamp Canona 600EX-RT. W porównaniu do oryginalnego sterownika wzbogacony został o więcej funkcji: wspomaganie autofocusa, port USB, synchronizację na tylną kurtynę oraz zwiększony do 100m zasięg.

Okazja

Poserwisowa lampa błyskowa YN-560 IV Speedlite

199,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. YN-560IV to manualna lampa błyskowa dla wymagających użytkowników. Lampa posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory u znanych marek. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-603 i RF-602 i sterownik YN-560TX

chwilowo brak

Lampa błyskowa VOKING VK-360C do Canon TTL

199,00zł

Lampa błyskowa VOKING VK-360 dedykowana do aparatów Canon o liczbie przewodniej 32. Lampa dla wymagających użytkowników. Wyposażona w zaawansowane funkcje m. in. bezprzewodowa praca w trybie TTL, ruchoma głowice w dwóch płaszczyznach, tryb Multi, Manual, Master, Slave, gniazdo zasilania zewnętrznego oraz dyfuzor.

Lampa led makro Aputure Amaran HALO CRI 95+...

225,00zł

Lampa do zdjęć makro (tzw. ring flash), oparta o technologię LED. Dedykowana do aparatów Canon. Unikalna technologia pozwala na uzyskanie światła błyskowego, zsynchronizowanego z aparatem (funkcja lampy błyskowej), jak również światła stałego. Nowa wersja lampy wyposażona została w aż 100 wysokiej klasy diod LED zapewniających bardzo dobre odwzorowanie kolorów (CRI 95+).

Lampa led makro Aputure Amaran HALO CRI 95+...

225,00zł

Lampa do zdjęć makro (tzw. ring) oparta o technologię LED. Dedykowna do aparatów Nikon. Unikalna technologia pozwala na uzyskanie światła błyskowego, zsynchronizowanego z aparatem (funkcja lampy błyskowej), jak również światła stałego. Nowa wersja lampy wyposażona zostałą w aż 100 wysokiej klasy diod LED zapewniających bardzo dobre odwzorowanie kolorów (CRI 95+).

Lampa błyskowa YN-560 III Speedlite

235,00zł

Lampa manualna YN-560III posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory w produktach znanych marek. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, manualny zoom w zakresie 24-105mm, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-605, RF-603 i RF-602.

Lampa błyskowa YN-560 IV Speedlite

269,00zł

Manualna lampa błyskowa posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory u znanych marek. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 24-105mm, tryb Multi, Manual, S1, S2, RX lub TX, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-603 i RF-602 i sterownik YN-560TX.

Zestaw lampa błyskowa YN-560 III + wyzwalacz...

295,00zł

Za pomocą tego zestawu możliwe będzie zdalne wyzwolenie lampy błyskowej za pomocą sygnału radiowego. Lampa manualna YN-560III posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory w produktach znanych marek. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, manualny zoom w zakresie 24-105mm, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik.

chwilowo brak

Zestaw lampa błyskowa YN-560 III + wyzwalacz...

295,00zł

Lampa manualna YN-560III posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory w produktach znanych marek. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, manualny zoom w zakresie 24-105mm, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-605, RF-603 i RF-602.

chwilowo brak

Lampa błyskowa YN-660 uniwersalna

299,00zł

Manualna lampa błyskowa posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory u znanych marek. Między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 20-199mm, tryb Multi, Manual, S1, S2, RX lub TX, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC, odbłyśnik oraz dyfuzor.

Nowość

Poserwisowa lampa błyskowa YN-568EX III Nikon

303,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. Profesjonalna lampa błyskowa YN-568EX III dedykowana do aparatów Nikon o liczbie przewodniej 58. Wyposażona jest w zaawansowane funkcje m. in. obsługa trybu HSS, FEB, FEC, wspomaganie AF czy bezprzewodowa praca w trybie i-TTL oraz e-TTL. Idealna do zastosowań reporterskich.

Poserwisowa lampa błyskowa YN-568EX Speedlite...

315,00zł

Bardzo zaawansowana profesjonalna lampa błyskowa YN-568EX dedykowana do aparatów Nikon o liczbie przewodniej 58. Wyposażona jest w zaawansowane funkcje m. in. obsługa trybu HSS, FEB, FEC, wspomaganie AF czy bezprzewodowa praca w trybie i-TTL. Idealna do zastosowań reporterskich.

chwilowo brak

Poserwisowa lampa błyskowa YN-685 Speedlite...

319,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. Długo oczekiwana lampa błyskowa, przez wszystkich miłośników Nikona. YN-685, przeznaczona dla systemu Nikon i-TTL. Lampa wyposażona została m.in. w odbiornik radiowy, obsługę trybu HSS. Liczba przewodnia YN685 Speedlite wynosi 60 GN.

Wyzwalacz radiowy komplet i-TTL YN-622 II do...

329,00zł

Zaawansowany wyzwalacz lamp błyskowych drogą radiową przenoszący TTL przystosowany do systemu I-TTL Nikon. YN-622 II do Nikona to następca jednego z najbardziej zaawansowanych wyzwalaczy radiowych do lamp systemowych oraz lamp studyjnych. Umożliwia zdalne sterowanie pojedynczymi lampami, bądź grupami lamp. Dzięki zakresowi 2,4GHz, zasięg działania urządzenia osiąga 100m.

Pokazuje 1 - 60 z 74 elementów