Reflektory / skupiające

Ocena kategorii 
(4.6)

Oświetlenie z poniższej kategorii należy już do domeny profesjonalnych, zaawansowanych realizacji filmowych. Te specjalne, rozbudowane urządzenia umożliwiają precyzyjną kontrolę nad światłem i jego parametrami: mocą, oraz – zależnie od modelu – temperaturą barwową. Mimo ogroma oferowanych...

Czytaj więcej
W tej kategorii jest 33 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów

Oświetlenie z poniższej kategorii należy już do domeny profesjonalnych, zaawansowanych realizacji filmowych. Te specjalne, rozbudowane urządzenia umożliwiają precyzyjną kontrolę nad światłem i jego parametrami: mocą, oraz – zależnie od modelu – temperaturą barwową. Mimo ogroma oferowanych przez nie możliwości, są proste i intuicyjne w obsłudze – wszelkie regulacje odbywają się za pomocą wygodnych pokrętęł na obudowie, a dla jeszcze dokładniejszej kontroli nad strumieniem świetlnym, niektóre z nich posiadają specjalną soczewkę, za pomocą której można dostosować kąt rozchodzenia się światła. Często oferują także możliwość zamontowania innych modyfikatorów światła – wrót oraz softboxów. Większość reflektorów z naszej oferty to rozwiązania kompaktowe, które znajdą zastosowanie nie tylko w przestrzeni studyjnej, ale i na plenerowych planach zdjęciowych – można je zasilać zarówno z gniazdka sieciowego, jak i przy użyciu popularnych akumulatorów typu NP-F.

W tej kategorii znajdą Państwo lampy i reflektory producentów takich jak CAME-TV, Aputure czy YONGNUO – wszystkie trzy marki charakteryzują się wysoce korzystnym stosunkiem jakości do ceny produktów, często oferując także osiągi nawet lepsze, niż markowe produkty o podobnej lub wyższej wartości. Do zestawów często dołączane jest bogate wyposażenie – źródła zasilania, dodatkowe filtry oraz akcesoria.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!