Kompaktowe / nakamerowe

Ocena kategorii 
(4.6)

W filmie i fotografii bardzo często "mniej" znaczy "więcej" – do osiągnięcia zamierzonego efektu nie zawsze potrzebne są wielkie lampy emitujące mocne światło. W wielu sytuacjach wystarczy, a wręcz należy użyć kompaktowej, nakamerowej lampy, która zmieści się wszędzie tam,...

Czytaj więcej
W tej kategorii jest 19 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

W filmie i fotografii bardzo często "mniej" znaczy "więcej" – do osiągnięcia zamierzonego efektu nie zawsze potrzebne są wielkie lampy emitujące mocne światło. W wielu sytuacjach wystarczy, a wręcz należy użyć kompaktowej, nakamerowej lampy, która zmieści się wszędzie tam, gdzie nie wejdą większe panele, świetlówki czy halogeny. Sprzęty dostępne w naszym asortymencie, mimo swych niewielkich wymiarów, oferują rozbudowane funkcje, znane z większych paneli LEDowych – przede wszystkim regulację mocy i – zależnie od modelu - temperatury barwowej światła, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie parametrów światła dokładnie do indywidualnych potrzeb Klienta.

Sklep Mitoya oferuje szerokie spektrum małych lamp LED na kamerę od znanych i lubianych producentów – Aputure oraz YONGNUO. Światła dostępne są w różnych rozmiarach – godnym uwagi jest fakt, że najmniejsze z nich wymiarami odpowiadają zwykłej karcie kredytowej. Przeważnie oferują także możliwość zamocowania na wiele różnych sposobów – na statywie oświetleniowym, wysięgniku, zimnej lub gorącej stopce, klatce operatorskiej czy za pomocą naklejki z mocnym rzepem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Mitoya!