Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Lista produktów producenta: BOYA

Producent wysokiej jakości mikrofonów do DSLR, kamer, w tym sportowych,  GoPro, smartfonów, tabletów itp. 

BOYA jest wiodącym producentem mikrofonów dla lustrzanek cyfrowych, kamer, dyktafonów, kamer sportowych i smartfonów. Oferuje wysokiej jakości mikrofony pojemnościowe. Firma jest znanym producentem produktów elektroakustycznych - posiada własne laboratoria, w których zatrudnia zespół wysokiej jakości specjalistów, skoncentrowanych na tworzeniu i rozwoju innowacyjnych produktów. Firma opracowała ścisły system kontroli jakości - na każdym etapie produkcji, w celu zapewnienia terminowego dostarczania wysokojakościowych produktów przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny.


BOYA rozpoczęła działalność w 2007 roku. Laboratoria oraz fabryki tego producenta znajdują się w okręgu Shenzhen, w pobliżu Hongkongu i zajmują łączną powierzchnię ponad 6000 metrów kwadratowych. Firma zatrudnia na stałe około 20 inżynierów oraz 200 wykwalifikowanych pracowników. BOYA jest wiodącym producentem mikrofonów dla lustrzanek cyfrowych (Canon, Nikon, Sony, Olympus, Pentax, Panasonic, Samsung itd.), kamer wideo oraz sportowych (w tym GoPro), dyktafonów i smartfonów - również iPhone, iPad i iPod. Każdy z produktów tej firmy wyraża pasję doskonałej jakości dźwięku. Produkty marki BOYA są doskonałym wyborem do studia, dla reporterów, miłośników fotografii - zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Więcej
 

Osłona przeciwwietrzna deadcat do mikrofonów...

13,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę mikrofonu (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów krawatowych z gąbką o średnicy 15mm.

Adapter mikrofonu BOYA BY-CIP2 do smartfona,...

21,00zł

Wysokiej jakości kabel/adapter do smartfonów z Androidem, iPhone'ów, iPad'ów, iPod'ów etc. Adapter służy do podłączenia mikrofonu z wyjściem audio TRS na TRRS.

Nowość

Osłona przeciwwietrzna deadcat do mikrofonów

39,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Założona na mikrofon stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem.

Nowość

Adapter Mini-Jack 3.5 na XLR

39,00zł

Wysokiej jakości adapter z wejścia Mini-Jack 3.5mm na 3-pinowe wyjście XLR do mikserów, kamer, rejestratorów.

Nowość

Osłona przeciwwietrzna deadcat do mikrofonów

45,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Założona na mikrofon stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem.

Osłona przeciwwietrzna deadcat 140mm BOYA

45,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę przeciwwietrzną (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów typu shotgun.

Okazja

Mikrofon krawatowy BOYA BY-GM10 do kamer GoPro

47,00zł

BOYA BY-GM10 to wielokierunkowy mikrofon krawatowy (lavalier), idealny do kamer GoPro 3, 3+, 4. Na końcu mikrofonu znajduje się mini-USB kompatybilne z kamerami GoPro. Mikrofony pojemnościowe charakteryzują się małą masa układu drgającego, w formie membrany wykonanej z bardzo cienkiej folii.

chwilowo brak

Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1 do kamer,...

49,99zł

Mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer wideo, smartfonów z systemem Android, iPhone'ów i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania.

Osłona przeciwwietrzna 140mm BOYA

89,00zł

Osłona przeciwietrzna typu "futerko", pasuje do mikrofonów typu shotgun. Zakładana bezpośrednio na mikrofon.

Podwójny mikrofon krawatowy BOYA BY-M1DM

115,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer, smartfonów i aparatów z funkcją filmowania.

Nowość

Mikrofon dookólny BOYA BY-A100 do smartfonów i...

115,00zł

Mikrofon dookólny BOYA BY-A100, dedykowany do smartfonów i tabletów.

chwilowo brak

Podwójny mikrofon krawatowy BOYA BY-LM300 do...

115,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do lustrzanek, kamer video, dyktafonów, mikserów audio, komputerów itp.

chwilowo brak

Podwójny mikrofon krawatowy BOYA BY-LM400 do...

125,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do tabletów i smartfonów z systemami iOS i Android.

Mikrofon pojemnościowy BOYA BY-MM1 do kamer,...

125,00zł

Mikrofon BOYA BY-MM1 to kardioidalny mikrofon pojemnościowy, idealny do nagrań wideo i znacznej poprawy nagrywanego dźwięku do kamer wideo, lustrzanek cyfrowych, smartfonów z funkcją filmowania.

Mikrofon stereo BOYA BY-PVM50

159,00zł

BY-PVM50 to mikrofon stereo, pojemnościowy w układzie X/Y. Współpracuje z kamerami wideo, DSLR lub rejestratorami audio. Pozwala on na rejestrowanie dźwięku w znacznie wyższej jakości niż wbudowane mikrofony. Może być montowany na stopce aparatu (sanki ISO) lub w uchwytach reporterskich na statywach, co znacznie poszerza zakres jego możliwości.

Mikrofon kierunkowy, pojemościowy MONO BOYA...

187,00zł

Model BY-VM190P uznanej marki BOYA to mikrofon pojemnościowy, który wyróżnia się super kadioidalną charakterystyką kierunkową - wpływa to na bardzo wierne oddanie dźwięku, oraz tłumieniu dźwięków dochodzących z kamery. Mikrofon MONO posiada wbudowany filtr górnoprzepustowy 80Hz, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego.

chwilowo brak

Mikrofon bezprzewodowy BOYA BY-WM4 mikroport...

225,00zł

Mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BY-WM4 firmy BOYA to urządzenie do bezprzewodowego nagrywania dźwięku na dystansie do 15 metrów. Mikrofon współpracuje z kamerami wideo, lustrzankami, smartfonami, tabletami, rejestratorami audio oraz laptopami. Nadajnik i odbiornik pracują się z częstotliwością 2,4 GHz, co gwarantuje dobrą jakość komunikacji.

Mikrofon reporterski, dynamiczny BOYA BY-HM100

225,00zł

Mikrofon dynamiczny, reporterski BOYA BY-HM100 do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Idealny do zastosowań reporterskich, takich jak np. wywiady, recenzje czy prezentacje. Dopracowana technologia sprawia, że dźwięk głosu rejestrowany jest z maksymalną czystością, z jednoczesną redukcją szumów i odgłosów wiatru.

Mikrofon krawatowy BOYA BY-DM1 do iPhone, iPod,...

239,00zł

Profesjonalny mikrofon krawatowy (lavalier) do iPhone'ów, iPod'ów oraz iPad'ów

Mikrofon kierunkowy BOYA BY-PVM1000

263,00zł

Mikrofon kierunkowy (shotgun) do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Cechuje go wysoko kierunkowa charakterystyka oraz niski poziom szumów własnych, co gwarantuje wysoką czystość rejestrowanych dźwięków. Symetryczne wyjście to brak zakłóceń nawet przy wysokim natężeniu dźwięku. Mikrofon posiada także wyłączalny filtr górnoprzepustowy 80Hz.

Nowość

Mikrofon kierunkowy BY-PVM1000L

349,00zł

Mikrofon kierunkowy (shotgun) do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Cechuje go wysoko kierunkowa charakterystyka oraz niski poziom szumów własnych, co gwarantuje wysoką czystość rejestrowanych dźwięków. Symetryczne wyjście to brak zakłóceń nawet przy wysokim natężeniu dźwięku. Mikrofon posiada także wyłączalny filtr górnoprzepustowy 80Hz.

Mikrofon bezprzewodowy BOYA BY-WM5 mikroport...

349,00zł

Mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BY-WM5 firmy BOYA to urządzenie do bezprzewodowego nagrywania dźwięku na dystansie do 50 metrów. Mikrofon współpracuje z kamerami wideo, lustrzankami oraz rejestratorami. Nadajnik i odbiornik komunikują się z częstotliwością 2,4 GHz, co gwarantuje wysoką jakość komunikacji.

Mikrofon bezprzewodowy BOYA BY-WM6 mikroport

569,00zł

Wysokiej jakości mikrofon bezprzewodowy BY-WM6 idealnie współpracuje z lustrzankami i kamerami wideo jak również rejestratorami dźwięku. Zamontowany mikroport pozwala na odpowiednią rejestrację dźwięku o wysokiej jakości. Produkt zawiera klips, co pozwala na umocowanie go w wybranym przez siebie miejscu.

Mikrofon bezprzewodowy BOYA BY-WM8 mikroport

853,00zł

Mikrofon bezprzewodowy BY-WM8 został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroport pozwala na rejestrowanie dźwięku znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wyżej wymienionych urządzeń. Mikrofon wyposażony jest w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów