Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Lista produktów producenta: BOYA

Producent wysokiej jakości mikrofonów do DSLR, kamer, w tym sportowych,  GoPro, smartfonów, tabletów itp. 

BOYA jest wiodącym producentem mikrofonów dla lustrzanek cyfrowych, kamer, dyktafonów, kamer sportowych i smartfonów. Oferuje wysokiej jakości mikrofony pojemnościowe. Firma jest znanym producentem produktów elektroakustycznych - posiada własne laboratoria, w których zatrudnia zespół wysokiej jakości specjalistów, skoncentrowanych na tworzeniu i rozwoju innowacyjnych produktów. Firma opracowała ścisły system kontroli jakości - na każdym etapie produkcji, w celu zapewnienia terminowego dostarczania wysokojakościowych produktów przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny.


BOYA rozpoczęła działalność w 2007 roku. Laboratoria oraz fabryki tego producenta znajdują się w okręgu Shenzhen, w pobliżu Hongkongu i zajmują łączną powierzchnię ponad 6000 metrów kwadratowych. Firma zatrudnia na stałe około 20 inżynierów oraz 200 wykwalifikowanych pracowników. BOYA jest wiodącym producentem mikrofonów dla lustrzanek cyfrowych (Canon, Nikon, Sony, Olympus, Pentax, Panasonic, Samsung itd.), kamer wideo oraz sportowych (w tym GoPro), dyktafonów i smartfonów - również iPhone, iPad i iPod. Każdy z produktów tej firmy wyraża pasję doskonałej jakości dźwięku. Produkty marki BOYA są doskonałym wyborem do studia, dla reporterów, miłośników fotografii - zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Więcej
 

13,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę mikrofonu (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów krawatowych z gąbką o średnicy 15mm.

21,00zł

Wysokiej jakości kabel/adapter do smartfonów z Androidem, iPhone'ów, iPad'ów, iPod'ów etc. Adapter służy do podłączenia mikrofonu z wyjściem audio TRS na TRRS.

Okazja

39,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę przeciwwietrzną (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów typu shotgun.

chwilowo brak

43,00zł

Uchwyt elastyczny do mikrofonu typu shotgun BOYA BY-C04. Dzięki elastycznemu zawieszeniu mikrofonu drgania pochodzące z aparatu są redukowane i nie wpływają na jakość rejestrowanego dźwięku. Uchwyt jest wyposażony w system mocowania z gwintami 1/4" i 3/8" lub na gorącą stopkę ISO aparatu.

45,00zł

BOYA BY-LM20 to mikrofon krawatowy, idealny do kamer GoPro oraz smartfonów, kamer i aparatów. Mikrofon jest  wielokierunkowy (360 stopni przechwytywania dźwięku). Został zaprojektowany do pracy z kamerami GoPro HERO4 GoPro HERO3+ GoPro HERO3, GoPro HERO2.

Okazja

47,00zł

BOYA BY-GM10 to wielokierunkowy mikrofon krawatowy (lavalier), idealny do kamer GoPro 3, 3+, 4. Na końcu mikrofonu znajduje się mini-USB kompatybilne z kamerami GoPro. Mikrofony pojemnościowe charakteryzują się małą masa układu drgającego, w formie membrany wykonanej z bardzo cienkiej folii.

49,99zł

Mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer wideo, smartfonów z systemem Android, iPhone'ów i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania.

chwilowo brak

55,00zł

Mikrofon do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Mikrofon został zaprojektowany do pracy ze smartfonami, kamerami DSLR, dyktafonami, komputerami i wieloma innymi kablowi z pozłacaną końcówką jack 3.5mm może być bezpośrednio podłączony do tych urządzeń.

89,00zł

Osłona przeciwietrzna typu "futerko", pasuje do mikrofonów typu shotgun. Zakładana bezpośrednio na mikrofon.

115,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do lustrzanek, kamer video, dyktafonów, mikserów audio, komputerów itp.

Nowość

125,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer, smartfonów i aparatów z funkcją filmowania.

125,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do tabletów i smartfonów z systemami iOS i Android.

125,00zł

Mikrofon BOYA BY-MM1 to kardioidalny mikrofon pojemnościowy, idealny do nagrań wideo i znacznej poprawy nagrywanego dźwięku do kamer wideo, lustrzanek cyfrowych, smartfonów z funkcją filmowania.

159,00zł

BY-PVM50 to mikrofon stereo, pojemnościowy w układzie X/Y. Współpracuje z kamerami wideo, DSLR lub rejestratorami audio. Pozwala on na rejestrowanie dźwięku w znacznie wyższej jakości niż wbudowane mikrofony. Może być montowany na stopce aparatu (sanki ISO) lub w uchwytach reporterskich na statywach, co znacznie poszerza zakres jego możliwości.

187,00zł

Model BY-VM190P uznanej marki BOYA to mikrofon pojemnościowy, który wyróżnia się super kadioidalną charakterystyką kierunkową - wpływa to na bardzo wierne oddanie dźwięku, oraz tłumieniu dźwięków dochodzących z kamery. Mikrofon MONO posiada wbudowany filtr górnoprzepustowy 80Hz, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego.

chwilowo brak

199,00zł

Profesjonalny mikrofon krawatowy (lavalier) do iPhone'ów, iPod'ów oraz iPad'ów

chwilowo brak

214,00zł

Profesjonalny mikrofon do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Model BY-V02 to mikrofon z czujnikami pojemnościowymi, które są zamontowane w sztywnym układzie L/R stereo, zapewniając bardzo naturalną rejestrację dźwięku i jednocześnie znaczne ograniczenie odbioru dźwięków dochodzących z tyłu.

chwilowo brak

225,00zł

Mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BY-WM4 firmy BOYA to urządzenie do bezprzewodowego nagrywania dźwięku na dystansie do 15 metrów. Mikrofon współpracuje z kamerami wideo, lustrzankami, smartfonami, tabletami, rejestratorami audio oraz laptopami. Nadajnik i odbiornik pracują się z częstotliwością 2,4 GHz, co gwarantuje dobrą jakość komunikacji.

229,00zł

Mikrofon dynamiczny, reporterski BOYA BY-HM100 do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Idealny do zastosowań reporterskich, takich jak np. wywiady, recenzje czy prezentacje. Dopracowana technologia sprawia, że dźwięk głosu rejestrowany jest z maksymalną czystością, z jednoczesną redukcją szumów i odgłosów wiatru.

263,00zł

Mikrofon kierunkowy (shotgun) do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Cechuje go wysoko kierunkowa charakterystyka oraz niski poziom szumów własnych, co gwarantuje wysoką czystość rejestrowanych dźwięków. Symetryczne wyjście to brak zakłóceń nawet przy wysokim natężeniu dźwięku. Mikrofon posiada także wyłączalny filtr górnoprzepustowy 80Hz.

349,00zł

Mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BY-WM5 firmy BOYA to urządzenie do bezprzewodowego nagrywania dźwięku na dystansie do 50 metrów. Mikrofon współpracuje z kamerami wideo, lustrzankami oraz rejestratorami. Nadajnik i odbiornik komunikują się z częstotliwością 2,4 GHz, co gwarantuje wysoką jakość komunikacji.

569,00zł

Wysokiej jakości mikrofon bezprzewodowy BY-WM6 idealnie współpracuje z lustrzankami i kamerami wideo jak również rejestratorami dźwięku. Zamontowany mikroport pozwala na odpowiednią rejestrację dźwięku o wysokiej jakości. Produkt zawiera klips, co pozwala na umocowanie go w wybranym przez siebie miejscu.

chwilowo brak

869,00zł

Mikrofon bezprzewodowy BY-WM8 został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroport umożliwia rejestrowanie dźwięku znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wyżej wymienionych urządzeń. Mikrofon wyposażony jest w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli.

869,00zł

Mikrofon bezprzewodowy BY-WM8 został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroport pozwala na rejestrowanie dźwięku znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wyżej wymienionych urządzeń. Mikrofon wyposażony jest w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów