0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Lampy systemowe

Lampy błyskowe do aparatów fotograficznych na sanki (tzw. gorącą stopkę). W tej chwili oferowane są wyłącznie lampy do aparatów cyfrowych, mających na stopce niskie napięcia rzędu kilku volt. Sklep fotograficzny Mitoya oferuje aktualnie lampy foto dwóch producentów, tj. Yongnuo i Voking. Yongnuo znane jest z niskich cen, ciągłego rozwoju oferty produktowej, nieustępującej innowacyjnością wiodącym producentom sprzętu foto oraz niezłej jakości produtów. Voking z kolei to marka specjalizująca się w lampach prostych i solidnych - zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i jakości zastowanych materiałów.

 
Okazja

175,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. YN-560 II to manualna lampa błyskowa dla wymagających lub początkujących użytkowników. Lampa posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych w produktach znanych marek (np.ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 24-105mm, tryb Multi, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik itp.

chwilowo brak

193,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. YN-560 III to manualna lampa błyskowa dla wymagających użytkowników. Lampa posiada wiele zaawansowanych rozwiązań. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 24-105mm,dyfuzor, odbłyśnik itd. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-603 i RF-602.

chwilowo brak

199,00zł

Lampa do zdjęć makro (tzw. ring) oparta o technologię LED. Dedykowna do aparatów Nikon. Unikalna technologia pozwala na uzyskanie światła błyskowego, zsynchronizowanego z aparatem (funkcja lampy błyskowej), jak również światła stałego. Nowa wersja lampy wyposażona zostałą w aż 100 wysokiej klasy diod LED zapewniających bardzo dobre odwzorowanie kolorów (CRI 95+).

chwilowo brak

219,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. YN-560IV to manualna lampa błyskowa dla wymagających użytkowników. Lampa posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory u znanych marek. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-603 i RF-602 i sterownik YN-560TX

Okazja

237,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. Lampa błyskowa YN-468 II do lustrzanek cyfrowych. Lampa obsługuje system eTTL II (system Canon), dostępny dotychczas w zaawansowanych rozwiązaniach. Lampa posiada funkcję zdjęć stroboskopowych, możliwość ręcznej regulacji ogniskowej oraz wyświetlacz LCD, który umożliwia proste ustawienie wszystkich ustawień.

247,00zł

Lampa manualna YN-560III posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory w produktach znanych marek. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, manualny zoom w zakresie 24-105mm, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-605, RF-603 i RF-602.

chwilowo brak

269,00zł

Lampa błyskowa VOKING VK-360 dedykowana do aparatów Nikon o liczbie przewodniej 32. Lampa dla wymagających użytkowników. Wyposażona w zaawansowane funkcje m. in. bezprzewodowa praca w trybie TTL, ruchoma głowice w dwóch płaszczyznach, tryb Multi, Manual, Master, Slave , gniazdo zasilania zewnętrznego oraz dyfuzor.

Okazja

285,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. Lampa YongNuo 500EX może pracować na stopce aparatu w systemach i-TTL, E-TTL. Lampa posiada wbudowaną fotocelę dzięki czemu w trybie S1 wyzwalana jest błyskiem innej lampy. Natomiast w trybie S2 może być wyzwalana przez lampy, które używają funkcji przedbłysków - pracując w trybie pomijania przedbłysków pomiarowych.

287,00zł

Manualna lampa błyskowa posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory u znanych marek. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 24-105mm, tryb Multi, Manual, S1, S2, RX lub TX, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-603 i RF-602 i sterownik YN-560TX.

315,00zł

Za pomocą tego zestawu możliwe będzie zdalne wyzwolenie lampy błyskowej za pomocą sygnału radiowego. Lampa manualna YN-560III posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory w produktach znanych marek. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, manualny zoom w zakresie 24-105mm, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik.

315,00zł

Lampa manualna YN-560III posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory w produktach znanych marek. Są to między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, manualny zoom w zakresie 24-105mm, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik. Lampa posiada wbudowany odbiornik fal radiowych wyzwalaczy RF-605, RF-603 i RF-602.

Okazja

357,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY.  Długo oczekiwana lampa błyskowa, przez wszystkich miłośników Canona. YN-685, przeznaczoną dla systemu Canon E-TTL II. Lampa wyposażona została m.in. w odbiornik radiowy, obsługę trybu HSS. Liczba przewodnia YN685 Speedlite wynosi 60 GN.

Okazja

367,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY.  Zaawansowana lampa błyskowa YN-568EX dedykowana do aparatów Canon o liczbie przewodniej 58. Wyposażona jest w funkcje m. in. obsługa trybu HSS, FEB, FEC, wspomaganie AF czy bezprzewodowa praca w trybie E-TTL. Idealna do zastosowań reporterskich. Jest to pierwsza lampa tego producenta, która może pracować jako lampa master.

367,00zł

Manualna lampa błyskowa dla wymagających użytkowników. Lampa posiada wiele zaawansowanych rozwiązań, stosowanych do tej pory u znanych marek. Między innymi ruchoma głowica w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 20-199mm, tryb Multi, Manual, S1, S2, RX lub TX, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC, odbłyśnik oraz dyfuzor.

399,00zł

Pierścieniowa lampa błyskowa LED VK-110 w pełni obsługująca system TTL Canon. Posiada funkcję lampy wspomagającej AF aparatu. Lampa posiada 7 pierścieni pozwalających na zamocowanie na obiektywach o średnicy 52,  55, 58, 62, 67, 72 lub 77mm.

Okazja

399,00zł

Lampa błyskowa VOKING V900 dedykowana do aparatów Nikon o liczbie przewodniej 58. Lampa dla wymagających użytkowników. Wyposażona w zaawansowane funkcje m. in. bezprzewodowa praca w trybie i-TTL, ruchoma głowice w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 18-180mm, tryb TTL, RPT, Manual, S1, S2, Slave, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik.

chwilowo brak

399,00zł

Pierścieniowa lampa błyskowa LED VK-110 w pełni obsługująca system TTL Nikon. Posiada funkcję lampy wspomagającej AF aparatu. Lampa posiada 7 pierścieni pozwalających na zamocowanie na obiektywach o średnicy 52,  55, 58, 62, 67, 72 lub 77mm.

chwilowo brak

399,00zł

Lampa błyskowa VOKING VK-800N dedykowana do aparatów Nikon o liczbie przewodniej 58. Lampa dla wymagających użytkowników. Wyposażona w zaawansowane funkcje m. in. bezprzewodowa praca w trybie i-TTL, ruchoma głowice w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 18-180mm, tryb TTL, RPT, Manual, S1, S2, Slave, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik.

Okazja

399,00zł

Lampa błyskowa VOKING VK-581 dedykowana do aparatów Canon o liczbie przewodniej 60. Lampa dla wymagających użytkowników. Wyposażona w zaawansowane funkcje m. in. obsługa trybu HSS, bezprzewodowa praca w trybie E-TTL, E-TTL2, TTL, ruchoma głowice w dwóch płaszczyznach, zoom w zakresie 24-105mm, tryb Multi, Manual, Master, Slave, gniazdo zasilania zewnętrznego, gniazdo PC oraz dyfuzor i odbłyśnik.

Okazja

413,00zł

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY.  YN600EX-RT, jest o wiele tańszym zamiennikiem lampy 600EX-RT, przy zachowaniu tej samej jakości wykonania i błysku. Lampa jest kompatybilna z 2,4 GHz bezprzewodowym systemem komunikacji, wbudowanej we flagowy model lampy bezprzewodowej Canona.

439,00zł

Bardzo zaawansowana profesjonalna lampa błyskowa YN-568EX dedykowana do aparatów Nikon o liczbie przewodniej 58. Wyposażona jest w zaawansowane funkcje m. in. obsługa trybu HSS, FEB, FEC, wspomaganie AF czy bezprzewodowa praca w trybie i-TTL. Idealna do zastosowań reporterskich.

449,00zł

Bardzo zaawansowana lampa błyskowa YN-568EX dedykowana do aparatów Canon o liczbie przewodniej 58. Wyposażona jest w zaawansowane funkcje m. in. obsługa trybu HSS, FEB, FEC, wspomaganie AF czy bezprzewodowa praca w trybie E-TTL. Idealna do zastosowań reporterskich. Jest to pierwsza lampa tego producenta, która może pracować jako lampa master.

465,00zł

Długo oczekiwana lampa błyskowa, przez wszystkich miłośników Canona. YN-685, przeznaczoną dla systemu Canon E-TTL II. Lampa wyposażona została m.in. w odbiornik radiowy, obsługę trybu HSS. Liczba przewodnia YN685 Speedlite wynosi 60 GN.

465,00zł

Długo oczekiwana lampa błyskowa, przez wszystkich miłośników Nikona. YN-685, przeznaczona dla systemu Nikon i-TTL. Lampa wyposażona została m.in. w odbiornik radiowy, obsługę trybu HSS. Liczba przewodnia YN685 Speedlite wynosi 60 GN.

499,00zł

Wysokiej jakości pierścieniowa lampa błyskowa LED YN-14EX w pełni obsługująca system TTL Canon. Obsługuje zaawansowane funkcje kompensacji ekspozycji, bracketingu, obsługi z poziomu menu aparatu oraz funkcję lampy wspomagającej AF aparatu. Lampa posiada 4 pierścienie pozwalające na zamocowanie na obiektywach o średnicy 52, 58, 67 lub 72mm.

543,00zł

Długo oczekiwana lampa błyskowa, przez wszystkich miłośników Canona. YN600EX-RT II, jest o wiele tańszym zamiennikiem lampy Canon 600EX-RT i 600EX-RT II, przy zachowaniu tej samej jakości wykonania i błysku. Lampa jest kompatybilna z 2,4 GHz bezprzewodowym systemem komunikacji, wbudowanej we flagowy model lampy bezprzewodowej Canona.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów