Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Statywy profesjonalne

Profesjonalne statywy fotograficzne przeznaczone dla doświadczonych fotografów. Idealne zarówno do studio jak i użycia w plenerze

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

5,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

5,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu męskiego fotograficznego 1/4" na 3/8" Działa również w drugą stronę - z gwintu żeńskiego 3/8" można zredukować go do 1/4". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

chwilowo brak

95,00zł

Wysokiej jakości profesjonalny statyw fotograficzny wykonany ze stopu magnezowego, który zapewnia wysoką wytrzymałość statywu przy zachowaniu niewielkiej wagi. Statyw posiada obracaną sztycę, hak pozwalający go dociążyć oraz głowicę kulową. Dzięki 5-segmentowym nóżkom zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu przez co jest wygodny w transporcie.

115,00zł

Profesjonalny statyw fotograficzny Mitoya z głowicą kulową i sztycą zakończoną od góry i od dołu gwintem 3/8". Maksymalna wysokość pracy statywu to 150cm, minimalna 43cm. Nogi statywu mogą być płynnie wychylane do prawie 90º względem kolumny centralnej.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów