Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Statywy profesjonalne

W ofercie naszego sklepu znaleźć można również statywy profesjonalne, przeznaczone dla doświadczonych fotografów. Od tańszych trójnogów odróżnia je przede wszystkim solidna konstrukcja oraz większy udźwig, sięgający nawet kilku kilogramów. Oferujemy zarówno statywy z solidnymi głowicami kulowymi, jak i z tradycyjnymi głowicami 3D. Każdy z nich posiada co najmniej 3 sekcje na nogach, co umożliwia rozłożenie do konkretnej wysokości, na której chcemy fotografować. Płynny ruch głowicy również jest ważnym atutem, którego nie można przeoczyć przy dokonywaniu wyboru odpowiedniego modelu. Dobrej jakości statyw powinien znaleźć się na liście sprzętów każdego fotografa zajmującego się fotografią krajobrazową, produktową, panoramami oraz astrofotografią – są idealne zarówno do studia, jak i w plener. Aluminium oraz solidny plastik wykorzystane przy ich produkcji czynią je dobrym i wytrzymałym produktem, który posłuży właścicielowi przez bardzo długi czas.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Adapter / redukcja gwintu z 1/4" na 3/8"

5,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

Adapter / redukcja gwintu z 1/4" na 3/8"

5,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu męskiego fotograficznego 1/4" na 3/8" Działa również w drugą stronę - z gwintu żeńskiego 3/8" można zredukować go do 1/4". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

Profesjonalny statyw fotograficzny Mitoya 150cm

115,00zł

Profesjonalny statyw fotograficzny Mitoya z głowicą kulową i sztycą zakończoną od góry i od dołu gwintem 3/8". Maksymalna wysokość pracy statywu to 150cm, minimalna 43cm. Nogi statywu mogą być płynnie wychylane do prawie 90º względem kolumny centralnej.

Statyw fotograficzny z głowicą 3D 155cm

125,00zł

Mobilny, aluminiowy statyw fotograficzny z głowicą 3D o regulowanej wysokości pracy 61-155cm z dołączonym do zestawu futerałem.

Profesjonalny statyw fotograficzny Mitoya

165,00zł

Profesjonalny statyw fotograficzny Mitoya o wysokości 150cm z głowicą kulową i sztycą zakończoną od góry gwintem 3/8". Maksymalna wysokość pracy statywu to 150cm, minimalna 54cm. Nogi statywu mogą być płynnie wychylane do prawie 90º względem kolumny centralnej.

Profesjonalny statyw foto/wideo 167cm 2w1

185,00zł

Profesjonalny statyw do aparatów fotograficznych i kamer wideo z solidnie wykonaną głowicą. Maksymalna wysokość pracy 167cm. 2w1- może służyć jako zwykły statyw oraz statyw do makrofotografii

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów