Intense

Reflektory paraboliczne MITOYA INTENSE to profesjonalne softboxy studyjne z mocowaniem systemu Bowens. Na tle innych serii wyróżniają się większą ilością drutów (aż osiemnaście!) oraz unikatowym mechanizmem szybkiego rozkładania. Poszczególne druty są napinane oddzielnie i stabilizowane za pomocą systemu zatrzasków.

W softboxach INTENSE cały stelaż jest poprowadzony na zewnątrz czaszy, dzięki czemu palnik lampy nie jest zasłonięty przed elementy konstrukcji. Pozwala to na jeszcze lepsze rozproszenie światła. Pogłębiona czasza z kolei sprawia, że światło jest skierowane na zewnątrz bardziej strumieniowo niż w przypadku klasycznych, płytkich softboxów.

MITOYA INTENSE to nie tylko zaawansowana konstrukcja, ale też zupełnie nowa jakość oświetlenia. Odpowiada za to półmatowy materiał wewnątrz czaszy. Sprawia on, że światło jest wyjątkowo miękkie i mniej kontrastowe. Kształt osiemnastokąta sprawia, że odbicie w oczach fotografowanej osoby wygląda naturalnie i jest zbliżone do koła.

Reflektory INTENSE występują w czterech rozmiarach - 70 cm, 90 cm, 120 cm i aż 180 cm. Pierwsze trzy posiadają dwa dyfuzory oraz grid z gęstą siatką oczek. Model największy, 180 cm, posiada jeden dyfuzor - to modyfikator zaprojektowany z myślą o rozbudowanych planach zdjęciowych i pełnieniu roli jedynego źródła światła. Do każdego modelu dołączony jest gruby, wytrzymały pokrowiec zamykany na suwak.

Każdy z softboxów serii INTENSE może być także zamontowany w dedykowanym uchwycie zoom-focus. Uchwyty zoom-focus są dostępne w sprzedaży jako oddzielne produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą flagową serią, z której jesteśmy niesamowicie dumni i złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium