Motion

MITOYA MOTION to softboxy studyjne przeznaczone do lamp błyskowych oraz lamp światła stałego LED z mocowaniem Bowens. Na tle innych serii modyfikatorów wyróżnia je mechanizm szybkiego rozkładania - zamiast popularnego systemu parasolkowego w softboxach MITOYA MOTION stelaż z drutów został poprowadzony na zewnątrz czaszy. Poszczególne druty są napinane oddzielnie i stabilizowane za pomocą systemu zatrzasków. Dzięki temu softboxy nie tylko rozkładają się i składają wyjątkowo sprawnie, ale też nie wymagają każdorazowego demontowania dyfuzorów.

Innowacyjna konstrukcja stelaża sprawia również, że palnik lampy nie jest niczym zasłonięty. Zapewnia to jeszcze lepsze rozproszenie światła oraz ułatwia realizację nagrań video. Softboxy serii MITOYA MOTION są wyposażone w dwa dyfuzory - wewnętrzny i zewnętrzny - oraz grid z gęstą siatką oczek. Na szczególną uwagę zasługuje zewnętrzny dyfuzor posiadający dodatkowe wzmocnienie materiału w części centralnej, co niweluje ryzyko powstawania hotspotu

MITOYA MOTION występują w trzech wersjach, co pozwala wykorzystywać je w różnego rodzaju projektach. Dostępny jest softbox prostokątny 60 × 90 cm oraz dwa modele szesnastokątne - paraboliczny softbox o średnicy 85 cm oraz klasyczny, płytki softbox o średnicy 105 cm. Do modyfikatorów są dołączone grube, wytrzymałe pokrowce zamykane na suwak. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium