Simple

MITOYA SIMPLE to seria softboxów przeznaczonych do pracy ze świetlówkami fotograficznymi i żarówkami LED z gwintem E27. Poszczególne modele są przystosowane do montażu jednej, czterech lub pięciu świetlówek. To doskonałe rozwiązanie do domowego studia fotograficznego, oświetlenia pokoju w którym nagrywamy vlogi, wykonywania zdjęć makijażu lub packshotów na użytek sklepów internetowych.

Softboxy na jedną świetlówkę posiadają zintegrowaną oprawkę i parasolkową konstrukcję. Modele na cztery lub pięć żarówek są złożone z oddzielnych elementów - czarnego płaszcza, kompletu drutów oraz oprawki. Wszystkie modyfikatory są przeznaczone do montażu na statywach oświetleniowych z głowicą (trzpieniem) 16 mm.

Softboxy z pojedynczą oprawką to modele ośmiokątne - 55 cm, 70 cm i 90 cm. Prostokąty 50 × 70 cm i 60 × 80 cm są przystosowane do czterech żarówek, a oktagon 80 cm pomieści aż pięć lamp. Softboxy światła stałego z zasady nie posiadają gridów, ponieważ ich przedni dyfuzor jest naciągany na krawędzie czaszy, a nie wpinany na rzep od wewnątrz - w związku z tym na montaż grida fizycznie nie ma miejsca. Na tym polu wyróżnia się nasz model MITOYA SIMPLE 60 × 80 cm z konstrukcją dopasowaną do jego wpięcia - to jedyny dostępny na rynku softbox na żarówki z gridem!

W tej kategorii znajdują się same softboxy - bez żarówek czy statywów. W naszym sklepie znajdziesz też gotowe zestawy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium