Filtr polaryzacyjny CPL do GoPro HERO 13 Black Telesin S5-FLT-08-TGP
-
zapytaj o produkt
-
poleć znajomemu
-
dodaj opinię
- EAN: 6974944463815
Opis
Telesin S5-FLT-08-TGP to wysokiej jakości filtr polaryzacyjny CPL zaprojektowany do pracy z kamerą GoPro HERO 13 Black. Wykonany z wielopowłokowego szkła optycznego Schott (multi-coated), zapewnia wysoką transmisję światła, redukuje niepożądane refleksy oraz poprawia kontrast i nasycenie barw.
Filtr jest nasadzany bezpośrednio na obiektyw kamery. Wewnętrzną powierzchnię ramki wyłożono silikonem, dzięki czemu pewnie trzyma się na miejscu i nie rysuje powierzchni kamerki. Ultra-cienka aluminiowa ramka nie powoduje winietowania i pozwala zachować pełne pole widzenia obiektywu.
Cechy
- Filtr polaryzacyjny CPL
- Redukcja odblasków i odbić
- Poprawa kontrastu i nasycenia barw
- Szkło optyczne Schott
- Wielowarstwowe powłoki (multi-coated)
- Wysoka przepuszczalność
- Aluminiowa ramka
- Silikonowa wyściółka
- Montaż na obiektyw
- Kompatybilność: GoPro HERO 13 Black
Zastosowanie
Telesin S5-FLT-08-TGP filtr CPL do GoPro HERO 13 Black sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz ograniczyć odblaski i uzyskać bardziej nasycone, kontrastowe ujęcia. Jest idealny do nagrań nad wodą, w górach, podczas sportów outdoorowych, jazdy na rowerze, surfingu czy miejskich przebitek, a także przy krajobrazach i zdjęciach podróżniczych. Dzięki lekkiej, magnetycznie nasadzanej konstrukcji i silikonowemu wykończeniu możesz szybko założyć filtr przed nagraniem i schować go do dołączonego etui, zachowując wysoki komfort pracy z kamerą akcji.
Dane techniczne
| Rodzaj | Polaryzacyjny (CPL) |
| Materiał | Szkło optyczne |
| Przeznaczenie | GoPro |
Publikowane są wszystkie opinie (pozytywne oraz negatywne). Przed ich udostępnieniem weryfikujemy, czy opinia pochodzi od Klienta, który zakupił dany produkt.