Jeśli specjalizujesz się w nagrywaniu materiałów wideo z wykonywania zabiegów kosmetycznych, zapewne wiesz, jak istotne jest dobre oświetlenie. Ułatwia pokazanie na filmie nawet najdrobniejszych szczegółów związanych z przebiegiem tych niezwykle precyzyjnych prac. Jednocześnie umożliwia atrakcyjne przedstawienie ich efektów. Odpowiednie doświetlenie to jednak dopiero połowa sukcesu, gdyż istotne jest także zniwelowanie cieni. Tutaj z pomocą przychodzi fotografia bezcieniowa, a konkretniej przeznaczone do niej akcesoria oświetleniowe. W przypadku branży beauty świetnym wyborem może być lampa kosmetyczna Mitoya LED Moon Light – poznaj jej możliwości!

 

Jakie powinno być oświetlenie nad miejscem pracy w salonie kosmetycznym?

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych bardzo często wymaga ogromnej precyzji i skupienia. W pracy tej absolutnie niezbędne jest więc korzystanie z dobrego oświetlenia. Światło powinno być przede wszystkim miękkie oraz możliwie równomiernie rozłożone, co m.in. ogranicza nadmierne zmęczenie wzroku. Jest także wręcz kluczowe w momencie, gdy zajmujesz się fotografią lub filmowaniem dla branży beauty.

Oprócz tego bardzo istotne jest to, aby lampy wykorzystywane w salonach kosmetycznych:

  • pozwalały na swobodne kierowanie źródła światła w konkretne miejsce,

  • miały funkcję regulacji temperatury barwowej, najlepiej od bardzo ciepłej aż po chłodną,

  • świeciły bezpośrednio z góry, co ułatwia pracę w branży beauty.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na to, aby oświetlenie było bezcieniowe. Ewentualne cienie utrudniają wykonywanie zabiegów, a do tego są niekorzystne podczas ich nagrywania lub przygotowywania materiału do fotorelacji.

Bezcieniowa lampa Mitoya LED Moon Light jest idealna dla branży beauty!

Wszystkie wymienione wcześniej parametry oświetlenia spełnia dostępna w naszej ofercie bezcieniowa lampa Mitoya LED Moon Light. Doskonale sprawdzi się jako podstawowe źródło światła nad miejscem pracy m.in. w salonach kosmetycznych lub tatuażu, a nawet gabinetach medycyny estetycznej. Jest wręcz idealnym rozwiązaniem do doświetlania twarzy – oświetlenie można umieścić praktycznie tuż nad nią bez ryzyka rażenia oczu, co ułatwia przeprowadzanie różnych zabiegów pielęgnacyjnych czy związanych z makijażem.

To półokrągły panel świecący, który dzięki takiej formie równomiernie doświetla znajdującą się pod nim przestrzeń. Światło jest przy tym doskonale rozproszone, przyjemnie miękkie i jednocześnie mocne. Lampa przeznaczona jest do umieszczenia bezpośrednio nad np. łóżkiem kosmetycznym. Umożliwia to dołączony do zestawu statyw podłogowy z funkcją płynnej regulacji wysokości. W jego górnej części znajduje się prosty w obsłudze i funkcjonalny uchwyt do zamocowania telefonu komórkowego. Dzięki temu akcesorium filmowanie wykonywanych zabiegów jest wyjątkowo proste.

Czym wyróżnia się bezcieniowa lampa Mitoya LED Moon Light?

Duża funkcjonalność oraz prostota obsługi to oczywiście bardzo istotne zalety tej lampy. Do tego jest ona źródłem oświetlenia bezcieniowego i rozproszonego (za sprawą wbudowanego, mlecznego dyfuzora), a więc idealnego do fotografii oraz filmowania. Jednak warto z niej korzystać także z powodu świetnych parametrów technicznych, z których najważniejsze to:

  • natężenie strumienia świetlnego na poziomie aż 2000 lumenów,

  • funkcja regulacji temperatury barwowej w zakresie 3000-6000 K,

  • regulacja mocy świecenia w pełnym jej spektrum (0-100%),

  • głowica umożliwiająca obracanie panelem świetlnym w zakresie 360 stopni,

  • energooszczędność.

Już dziś zamów bezcieniową lampę do fotografii o tematyce kosmetycznej

Jak widzisz, bezcieniowa lampa Mitoya LED Moon Light jest narzędziem uniwersalnym. Świetnie nadaje się do pracy zarówno dla osób wykonujących zabiegi kosmetyczne, jak i zajmujących się ich filmowaniem lub uwiecznianiem na zdjęciach. Jeśli więc działasz w branży beauty, już dziś zamów to nowoczesne oświetlenie w naszym sklepie internetowym Mitoya.pl. Mamy także wiele innych profesjonalnych akcesoriów do fotografii czy nagrywania materiałów wideo – poznaj je wszystkie i skorzystaj z naszego wsparcia w wyborze!