Sezon wakacyjny w pełni, a to oznacza, że wiele osób planuje wyjazdy urlopowe lub wypady weekendowe. Ty także szykujesz się na dłuższą lub krótszą wycieczkę i chcesz zabrać ze sobą aparat? Jeśli tak, powinieneś wyposażyć się w kilka podstawowych akcesoriów fotograficznych. Przyda Ci się m.in. torba do transportu lustrzanki, dobry statyw oraz kilka filtrów do obiektywu. Wszystkie te rzeczy znajdziesz w rozbudowanym zestawie podróżnika dostępnym w naszym sklepie Mitoya. Sprawdź, co zawiera, zamów go, a następnie ruszaj na urlop i uwieczniaj swoje wakacyjne przygody!

Wybierasz się na urlop z aparatem? Mamy coś dla Ciebie!

Nawet jeśli tylko amatorsko zajmujesz się fotografią, wybierając się w teren z aparatem powinieneś zabrać ze sobą podstawowe akcesoria do niego. Dzięki ofercie przygotowanej przez nasz sklep Mitoya możesz zapomnieć o żmudnym kompletowaniu sprzętu. Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy komplet przydatnych w podróży akcesoriów. Znajdziesz w nim m.in.:

  • statyw fotograficzny,

  • torbę na lustrzankę,

  • zestaw filtrów do obiektywów oraz akcesoriów do czyszczenia aparatu.

Kupując jeden z dostępnych w ofercie kompletów, przede wszystkim będziesz mógł odpowiednio zabezpieczyć swój sprzęt i ułatwić sobie jego transportowanie. Do tego zyskasz elementy ułatwiające zrobienie wysokiej jakości zdjęć w niemal każdych warunkach.

Statyw fotograficzny

Choć piękne fotografie można robić „z ręki”, tak w niektórych przypadkach potrzebne jest dodatkowe podparcie dla lustrzanki. Odpowiedzialna za stabilizację obrazu automatyka, w którą wyposażony jest aparat, bywa zawodna. Statyw fotograficzny gwarantuje idealną stabilność i, co za tym idzie, doskonałą ostrość zdjęcia.

Bardzo przydaje się m.in. podczas robienia fotografii w skali makro lub wtedy, gdy konieczne jest ustawienie długiego czasu naświetlania. W przygotowanych przez nas zestawach znajdziesz solidny, ale jednocześnie lekki oraz poręczny model. Wybraliśmy cenione na rynku statywy fotograficzne marki K&F Concept z głowicą kulową na lustrzankę i opcją wykonywania zdjęć z niskiej perspektywy.

Torba na sprzęt

Bez tego akcesorium trudno wyobrazić sobie wyjście w plener z lustrzanką. Torba na aparat fotograficzny ułatwia transport sprzętu, a przy tym chroni go przed uszkodzeniami, zamoczeniem czy zabrudzeniem. Jednocześnie jest w niej miejsce na dodatkowe rzeczy, takie jak filtry, akcesoria do czyszczenia obiektywu, statyw, a nawet laptop czy prywatne drobiazgi. Będzie niezastąpiona np. podczas całodniowego miejskiego zwiedzania.

W ofercie naszego sklepu Mitoya znajdziesz zestawy podróżnika zarówno z torbą, jak i praktycznym plecakiem. Ten drugi doskonale sprawdzi się zwłaszcza podczas dłuższych pieszych wędrówek z aparatem. Pamiętaj, że proponujemy wyłącznie najwyższej jakości elementy wyposażenia fotograficznego, wykonane z wytrzymałych materiałów, pojemne i bardzo funkcjonalne!

Akcesoria do czyszczenia sprzętu i zestaw filtrów

W oferowanych pakietach z akcesoriami znajdziesz także podróżny zestaw do czyszczenia aparatu fotograficznego. Korzystając z niego, szybko usuniesz zabrudzenia zarówno z korpusu lustrzanki, jak i obiektywów. Składające się na niego elementy są proste w użytkowaniu, lekkie, a przy tym zajmują niewiele miejsca – zmieszczą się do każdej torby lub plecaka!

Jeśli planujesz fotografować krajobrazy, koniecznie wybierz najbardziej rozbudowany zestaw podróżnika z naszego sklepu. Znajdziesz w nim zestaw systemu szybkiego montażu filtrów K&F Concept, zawierający podstawowe filtry na obiektyw – pełny szary ND3.0 (redukcja ekspozycji) oraz polaryzacyjny CPL 95 mm (niweluje refleksy). Są wykonane z wysokiej jakości szkła optycznego. W zestawie znajdują się 4 adaptery montażowe:

  • 67 mm,

  • 72 mm,

  • 77 mm,

  • 82 mm.

Jedź na urlop jak profesjonalista!

Mając pod ręką powyższe akcesoria, możesz spokojnie ruszać na urlop i odbyć niezapomnianą, fotograficzną przygodę. Podróżowanie z tym sprzętem będzie bardzo komfortowe, gdyż torba lub plecak na lustrzankę zmieszczą nie tylko aparat, ale także dużą część akcesoriów. Zamiast więc szukać filtrów, statywów czy akcesoriów do czyszczenia aparatów i obiektywów, zamów gotowy zestaw w naszym sklepie Mitoya. Oferujemy kilka rozbudowanych kompletów z wyposażeniem dla fotografa-podróżnika. W razie potrzeby służymy profesjonalnym wsparciem technicznym w wyborze jednego z nich – zapraszamy do kontaktu!